GRAKO ul. Armii Krajowej 14A 59-300 Lubin     Tel. +48 /502/474 - 334 fax. +48 76 844-3542

O firmie

StudentBus - z nami podróżujesz zawsze, bezpiecznie i komfortowo


Przewozy Lubin-Legnica, Student Bus Dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony. Jako nowoczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą...
Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło móc świadczyć dla Państwa usługi!
StudentBus oferuje usługi w zakresie przewozu osób w Polsce i za granicą, wynajem taboru z kierowcą, przewozy na lotniska, wyjazdy okolicznościowe (obsługujemy wesela, chrzciny, stypy, wyjazdy szkolne, wyjazdy firmowe itp.) Swoją ofertę kierujemy dla firm, instytucji państwowych i osób prywatnych. Realizujemy zlecenia jednorazowe, ale również zachęcamy do stałej współpracy biura podróży, zakłady pracy i inne firmy. Nasi stali Klienci cenią w nas w szczególności solidność oraz indywidualne podejście do każdego powierzonego nam zlecenia. Firma znajduje sie w Lubinie posiada Licencje Ministerstwa Transportu co umożliwia wykonywanie licencjonowanych przewozów osób zarówno krajowych jak i międzynarodowych.
Nasza flota to pojazdy przewożące od pięciu do czterdziestu dwóch osób. Auta wyposażone są w klimatyzacje, wygodne fotele, sporą przestrzeń bagażową. Dla klientów z bardzo dużą ilością bagażu możliwość wyjazdów z przyczepką. Swoich klientów odbieramy spod wskazanego adresu i dowozimy pod wskazany adres " door to door ". Elastyczność umożliwia nam dostosować się do indywidualnych potrzeb i ich realizacje zgodnie z oczekiwaniami Klienta.


GRAKO
ARMII KRAJOWEJ 14A
59-300 LUBIN


KONTAKT I REZERWACJE AUTOBUSÓW, MIKROBUSÓW oraz samochodów VIP-klasa:
Tel. 512/084-387 TEL.502/ 474-334
Tel/fax. 76/844-3542
studentbus@studentbus.pl